CityGo Rent a Car Giriş Yap

İzmir Günlük Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Günlük Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Günlük Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Türkiye’nin nüfus olarak en büyük üçüncü şehri olmasının yanında oldukça da fazla turist çeken şehirlerindendir. Bu nedenle de araç kiralama hizmeti için olan talep de yüksektir. Özellikle tatil sezonlarında talep yükseldiğinden fiyatlar da aynı paralelde artmaktadır. Artan taleple beraber kiralık araç bulmak da zaman zaman güçleşebilir. İşte bu dönemlerde tatile çıkacaklar için erken araç rezervasyonu oldukça önemlidir. Erken rezervasyon sayesinde hem daha kolay hem de daha uygun fiyatlı olarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İzmir’de araç kiralama hizmet sadece İzmir içinde yapılacak olan seyahat planlarında kullanılmaz. İzmir havalimanına gelip Manisa, Muğla, Aydın, Denizli gibi çevre illerde tatiline devam edecek olanlar için de İzmir’den araç kiralama hizmeti kullanılabilir. İzmir çevre illere kıyasla çok daha fazla araç kiralama opsiyonuna sahip olduğunda fiyat olarak da çok daha avantajlı fiyatlarla araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktadır.

İzmir’de Ucuz Araba Kiralama

Seyahatiniz için araç kiralamanızı İzmir’de yapacaksanız birkaç ufak noktaya dikkat ederek uygun fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama yapmadan önce ilk yapmanız gereken şey ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemek olmalıdır. Kiralayacağınız aracı seçerken; aracın yakın tüketimine, kapasitesine ve vites türüne dikkat etmelisiniz. Bu noktalar araç kiralamanın maliyetini değiştirebilecek olan temel etmenlerdir. Bu etmenlerin yanı sıra aracın ne kadar süre için kiralanacağı da kiralama maliyetini belirler. Yani daha uzun süreli araç kiralamalarınızda fiyatlar günlük bazda bakıldığında çok daha ucuz olacaktır.

İzmir’e yapacağınız seyahatinizde araç kiralarken uygun fiyatlı araç kiralama seçeneğini bulmak için alacağınız hizmetin ayrıntılarına da dikkat etmelisiniz. Özellikle araçla birlikte sağlanacak olan sigorta ve yol yardımı gibi ek hizmetler de fiyatın alacağınız hizmete değip değmeyeceğe konusunda belirleyici rol oynar. Bu nedenle de sadece fiyata değil alacağınız hizmete de odaklanarak en uygun fiyatlı opsiyonu seçebilirsiniz.

İzmir’de Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları dönemine ve gelen talebe göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca seçeceğiniz araç modeline ve kiralayacağınız dönemin uzunluğuna göre de fiyatların değişiklik gösterdiğini söyleyelim. İzmir’de günlük araç kiralama fiyatları; ekonomik araç sınıfı için 57 TL + KDV’den, Vito araçlar için 180 TL + KDV ve arazi araçlarında ise 100 TL + KDV’den başlar. Bu fiyatlar dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle de aracı kiralayacağınız dönem için sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçerek en doğru ve güncel bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İzmir bölgesinde günlük araç kiralama hizmetini güvenli ve kolay olarak almak için siz de CityGo’ya gelin hem uygun fiyatlı hem de konforlu araçlarımız ile seyahat etmenin keyfini çıkarın.