CityGo Rent a Car Giriş Yap

İzmir Araç Filo Kiralama Fiyatları

İzmir Araç Filo Kiralama Fiyatları

İzmir Araç Filo Kiralama Fiyatları

İzmir Araç Filo Kiralama Fiyatları

 

Türkiye’nin en büyük üçüncü ili olan İzmir’de pek çok firma faaliyet göstermektedir. Bu firmalar da araç ihtiyaçlarını karşılamak için filo kiralama hizmetine ihtiyaç duyarlar. Firmaların filo kiralamada dikkat ettikleri birkaç önemli nokta bulunur. Araçların marka ve modeli, araçların yakıt tüketimi ve filonun maliyeti bu önemli noktaların başında gelir. Şirketler filo kiralayarak hem maliyetlerini düşük tutmayı hem de iş yükünü azaltmayı hedeflerler. Bu noktada da çalışılan rent a car şirketinin güvenilirliği ve uygun fiyatlı olması firmalar için oldukça önemlidir.

Filo Kiralarken Neleri Dikkat Edilmesi Gerekir

Filo kiralarken sadece fiyat endeksli olarak hareket etmek doğru değildir. Özellikle uzun dönemli kullanımlarda araç kiralama firması tarafından sürekli olarak verilecek olan hizmetin eksiksiz olması önemlidir. Örneğin, araçlarla alakalı doğabilecek olan sıkıntıların sayısı ve bu problemlerin çözülme hızı firmanız için bezdirici boyutlara ulaşabilir. Bu nedenle de filo kiralama kararı verilirken tüm artılar ve eksiler ayrı ayrı masaya yatırılmalıdır.

İzmir bölgesinde filo kiralama yaparken;

  • Firmanın araç kapasitesinin sizin için yeterli olmasına,
  • Araçların bakımının düzenli olarak yapılıyor olmasına,
  • Firmanın problem çözme hızının yüksek olmasına,
  • Yol yardımı gibi ek hizmetler sağlıyor olmasına,

dikkat etmelisiniz. Bu gibi küçük görünen noktalar aslında bütününde nasıl bir hizmet alacağınızı belirler. Eğer bu noktalara dikkat etmezseniz ilerleyen dönemlerde çok fazla gereksiz işle uğraşmak zorunda kalır ve gereksiz iş yükü çıkarmış olursunuz.

Uygun Fiyatlı Filo Kiralama

İzmir bölgesinde filo kiralama hizmeti veren firmalar arasında en iyi hizmeti uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir firma olan CityGo ile firmanızın maliyetlerini minimuma indirebilirsiniz. CityGo ile istediğiniz model araçları istediğiniz sayıda ve istediğiniz uzunlukta dönemler için kiralayabilirsiniz. Filo kiralamalarında uygun fiyat arıyorsanız ise yapmanız gereken daha küçük araçları daha uzun süreler için ve daha yüksek adetlerde kiralamaktır. Firmanızın özel durumuna en uygun fiyatlı çözümü nasıl alabileceğinize dair detaylı bilgi almak için ise sitemizde yer alan formu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra konuyla alakalı uzman arkadaşlarımız size ulaşacak ve filo kiralama konusunda en avantajlı fiyatları almanızı sağlayacaklardır.

Neden Filo Kiralama Hizmeti Almalısınız?

Filo kiralama hizmeti 12 aydan 24 aya kadar uzun dönem araç kiralamalarını kapsar. Firmalar kendi araçlarını almak yerine çoğunlukla filo kiralama hizmeti almayı tercih ederler. Aracın ikinci el değer kaybından korunmak, büyük ölçekli bir araç satınalma yatırımı yapmamak, vergi / sigorta maliyetlerinden kurtulmak gibi temel sebeplerden ötürü firmalar araç satın almak yerine kiralarlar. Bu temel sebeplerin yanında iş yükünden kurtuluyor olmak da filo kiralamanın en önemli artılarındandır.

Filo kiralamanın araç satınalmaya kıyasla; periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta / kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konularda firmanıza oldukça önemli avantajlar sunar. Siz de firmanızın İzmir bölgesindeki filo kiralama ihtiyaçlarını çözmek için hemen bize ulaşın, en uygun fiyatlarla filonuzu kullanmaya başlayın!