CityGo Rent a Car Giriş Yap

İzmir'de Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

İzmir'de Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

İzmir'de Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

İzmir'de Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

 

İzmir Türkiye’nin nüfus baz alındığında en büyük üçüncü şehridir. Binlerce yıl öncesine dayanan tarihi, enfes denizi ve turistik tesisleriyle de İzmir ülkenin en önemli seyahat destinasyonları arasında yer alır. Bu sebepten ötürü de her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turist İzmir’i seyahat amaçlı olarak gelir. Turizm sektörünün bu denli büyük olduğu bir şehirde de araç kiralama hizmetlerinin gelişmemiş olması beklenemez. İzmir’de irili ufaklı pek çok rent a car firması bulunur. Bu firmalar içerisinde ise en uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmet ise Türkiye’nin pek çok bölgesinden araç kiralama hizmeti veren CityGo’da bulunur.

Araç kiralama hizmetinde kaliteyi belirleyen belli başlı unsurlar bulunur. Araçların kalitesi, ek hizmetler, araç çeşitliliği, araç sayısı gibi özellikler bu unsurlar içerisinde akla ilk gelenleridir. Rent a car hizmeti almadan önce karar vermeniz gereken de bazı noktalar bulunur. Öncelikle araç kiralama için ne kadar bütçeniz olduğunu ve ne gibi hizmetler almak istediğinizi belirlemelisiniz. Örneğin, İzmir havalimanına inecek olan uçağınızdan sonra Urla’da yapacağınız tatiliniz için otomatik vites ve az yakan bir araç kiralamayı düşünüyorsunuz. Bu durumda size en uygun aracı bulmak için bütçenizi belirlemeli ve otomatik vites özellikli seçenekleriniz arasından tercihini yapmalısınız.

İzmir – Rent a Car

Türkiye’nin en büyük 3. şehri İzmir’de 30 ilçe bulunur; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla. Tüm bu ilçeler için araç kiralama hizmetini CityGo ile alabilir, Ege’nin incisi İzmir’i gönlünüzce gezebilirsiniz.

İzmir alan olarak da oldukça büyük bir şehirdir. Özellikle tatil beldelerinin birbirine uzaklığı ve ilçelerdeki ulaşım olanakları düşünüldüğünde keyifli bir tatil için aracınız bulunması oldukça önemlidir. Araç kiralama hizmeti ile seyahatinizin konforunu ve kalitesini artırmak mümkündür. İzmir’den yapacağınız araç kiralama işlemlerinde günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama ve uzun dönemli araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Daha uzun süreli araç kiralama işlemlerinde alacağınız fiyatlar çok daha uygun olacaktır.

Kiralık Araç Çeşitleri

CityGo’da her tür ihtiyacınıza yanıt verebilecek araç çeşitliliği bulunur. Lüks Vito, aile arabalar, az yakan ekonomi sınıfı araçlar, arazi araçları gibi pek çok çeşit araç seçeneği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Aracın büyüklüğü, motor hacmi ve yakıt türü gibi bu özellikler hem seyahatinizin konforunu hem de maliyetini etkileyen faktörledir. Örneğin, geniş bir aile olarak tatile çıkıyorsanız Vito araç sizin için konforlu bir seyahat sağlayabilir. Ancak, tek başınıza seyahate çıkıyorsanız ve aracın mümkün olduğunca az yakmasını istiyorsanız, düşük motor hacmine sahip ekonomi sınıfı araçlardan birini kiralamayı tercih edebilirsiniz.